מאגר הסרטים לצפייה ישירה, סדרות לצפייה ישירה הגדול בישראל - ללא צורך בהורדה - הצפייה ב- סרטים וב- סדרות באתר היא חינמית לחלוטין ללא צורך בהרשמה

דף הבית / ללא קטגוריה / סדרות מחו''ל / Flash / flash / פלאש עונה 2 פרק 22 לצפייה ישירה

flash / פלאש עונה 2 פרק 22 לצפייה ישירה

flash / פלאש

 עונה 2 פרק 22 לצפייה ישירה

flash / פלאש עונה 2 פרק 22 לצפייה ישירה מדבר על הברק (באנגלית: The Flash) היא סדרת טלוויזיה אמריקנית שנוצרה על ידי גרג ברלאנטי, אנדרו קרייסברג וג'ף ג'ונס ומשודרת ברשת The CW. הסדרה מבוססת על חוברות הקומיקס "פלאש" מבית DC קומיקס ועל דמותו של בארי אלן (בגילומו של גרנט גאסטין), חוקר לזיהוי פלילי המקבל כוחות של מהירות על-אנושית, ומשתמש בהם כדי ללחום בפשע ולעזור לאחרים אשר קיבלו כוחות-על.

מקורה של הסדרה הוא בפרק פיילוט בן שני חלקים שנכתב עבור סדרת האם, "החץ". ביקורות חיוביות על משחקו של גאסטין הובילו ליצירתו של פרק פיילוט בתקציב גדול יותר. הסדרה עלתה לשידור ב-7 באוקטובר 2014, ופרק הפיילוט הפך לפרק הבכורה השני הנצפה ביותר בתולדות הרשת, אחרי יומני הערפד משנת 2009. הסדרה זכתה בפרס בחירת הקהל לשנת 2014 לסדרה החדשה הטובה ביותר, בשני פרסי סאטורן בשנת 2015 לעיבוד הקומיקס הטוב ביותר ולשחקן המשנה הטוב ביותר (ונטוורת' מילר), בשני פרסי בחירת הנוער לשחקן ראשי בסדרת פנטזיה/מד"ב (גרנט גאסטין) לשנים 2015-‏2016 וכן שני פרסי ליאו הקנדיים לאפקטים מיוחדים הטובים ביותר לשנים 2015-‏20166. עונתה השנייה של הסדרה עלתה ב-6 באוקטובר 2015, והיא חודשה לעונה שלישית במרץ 2016. סדרה זו, יחד עם סדרת "החץ", הציגה מספר דמויות אשר שולבו לסדרה משלהן בשם "אגדות המחר".

flash / פלאש עונה 2 פרק 22 לצפייה ישירה
flash / פלאש עונה 2 פרק 22 לצפייה ישירה

בילדותו, לאחר שחזה במותה העל-טבעי של אמו והרשעת אביו בפשע, בארי אלן נלקח תחת חסותו של הבלש ג'ו וסט. ברבות השנים, בארי הפך לחוקר זיהוי פלילי במשטרת סנטרל סיטי, אך נהפך גם למתבודד חברתית. כמו כן, הוא מפתח אובססיה למקרה מות אימו, ומתמקד בעיקר בחקירת מקרי מוות בלתי פתורים ואחרים בעלי אופי על-טבעי וכן לחתור אחר הישגים מדעיים מתקדמים שיוכלו לשפוך אור על מותה של אמו. אף אחד אינו מאמין לתיאור הפשע שלו – שכדור ברק בצורת אדם פלש לביתו באותו לילה – ואלן נחוש בדעתו להוכיח את צדקתו ולטהר את שמו של אביו.

14 שנים לאחר מותה של אמו, מאיץ חלקיקים משוכלל מתקלקל בעת חשיפתו לראשונה בפני הציבור, וחושף את העיר כולה בפני קרינה רדיואקטיבית במהלכה של סערת ברקים. אלן נפגע על ידי ברק והוא נופל על כימיקלים במעבדתו. הוא מתעורר לאחר תשעה חודשים בהם היה שרוי בתרדמת ומגלה שיש באפשרותו לנוע במהירות על-אנושית, וכי הוא אינו היחיד שנפגע בידי המאיץ. המדען הראשי של מאיץ החלקיקים הכושל, ד"ר האריסון וולס, עוזר לאלן להבין את מקור כוחותיו. במהלך העונה, בארי מגן על העיר מפני אחרים שנפגעו בידי המאיץ ופנו לפשע וכן נאלץ להתמודד עם פלאש הפוך רשע.

שישה חודשים אחרי מאורעות העונה הראשונה ואחרי מקרה של סינגולריות כבידתית, הפלאש הופך לגיבור העיר סנטרל סיטי. אולם, אותו מקרה מביא איתו רוע מיקום מקביל בדמותו של הפלאש ההפוך זום, שמחפש לחסל את כל מי שמחובר לכוח המהירות בכל רחבי המולטי-יקום. מקבילו של האריסון וולס מיקום מקביל וכן בתו ג'סי עוזרים לבארי ולחבריו לעצור את זום. ג'ו ובתו איריס מתמודדים עם סודות משפחתיים כאשר מופיעה דמותו של וולי וסט, אחיה החורג של איריס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *