מאגר הסרטים לצפייה ישירה, סדרות לצפייה ישירה הגדול בישראל - ללא צורך בהורדה - הצפייה ב- סרטים וב- סדרות באתר היא חינמית לחלוטין ללא צורך בהרשמה

דף הבית / ללא קטגוריה / סדרות מחו''ל / אבודים / אבודים/Lost עונה 1 פרק 21 לצפייה ישירה

אבודים/Lost עונה 1 פרק 21 לצפייה ישירה

אבודים/Lost
עונה 1 פרק 21 לצפייה ישירה

אבודים/Lost עונה 1 פרק 21 לצפייה ישירה

אבודים/Lost עונה 1 פרק 21 לצפייה ישירה היא סדרת מתח, דרמה ומסתורין הכוללת אלמנטים של מדע בדיוני ופנטזיה, ועוקבת אחר סיפורם של ניצולי התרסקות מטוס שנקלעו לאי טרופי מסתורי באוקיינוס השקט.

במרכז העלילה עומדים ניצולי ההתרסקות אשר מנסים להתגבר על קשיים ואתגרים שונים על מנת לשרוד במציאות חייהם החדשה.

עד מהרה הם מגלים כי האי בו הם שוכנים איננו רגיל ושהוא כולל שפע של מרכיבים מסתוריים לרבות אוכלוסייה ילידית מקומית. כל פרק מתמקד בדרך כלל בדמות אחת אך בדרך כלל מתחזק מספר רב של קווי עלילה במקביל. לצד קטעי העלילה מציר הזמן העיקרי של שהות הניצולים באי, משולבים גם קטעי פלשבק מחיי הניצולים בטרם ההתרסקות.

החל משלהי העונה העונה השלישית משולבים לצד קטעי הפלשבק גם קטעי פלשפורוורד מחיי הניצולים לאחר יציאתם מהאי, ובהמשך ציר הזמן העיקרי חווה מסע בזמן לשלבים מוקדמים בתולדות האי.

בחלקים מאוחרים של הסדרה זוכים להתמקדות גם דמויות שאינם מניצולי ההתרסקות, לרבות אנשים שחיו על האי טרם התרסקות המטוס. אבודים נחשבת לסדרת טלוויזיה רוויית רמזים, משמעויות נסתרות, תעלומות, מיתולוגיה, מאבקי כוח ומורכבות, ולאורך השנים היא ריכזה סביבה קהילת מעריצים יוצאת דופן בהיקפה אשר התבטאה באינספור אתרי מעריצים ופרשנויות.

אבודים/Lost עונה 1 פרק 21 לצפייה ישירה
אבודים/Lost עונה 1 פרק 21 לצפייה ישירה

לעונה שני צירי עלילה נפרדים לחלוטין המוצגים לצופה במקביל. בראשון, הצופה נחשף לדמויות השונות כאשר הטיסה לא מתרסקת אך עדיין הן מתלכדות סביב הטיסה המקורית. במהלך העונה כל הניצולים נפגשים בדרכים מסוימות ובחלוף הזמן הם נזכרים בעלילותיהם באי.

דזמונד מקבץ את שאר הדמויות וגורם להן לחוות מחדש את חייהן על האי. בסוף העונה מתגלה כי היה מדובר במעין לימבו, שבו כל הדמויות נפגשו לאחר שמתו, כל אחת בזמנה שלה, כדי להמשיך יחד לעולם הבא.

במקביל, עלילת השורדים על האי נגללת אל שיאה. ג'ייקוב בוחר בג'ק להחליפו כדי לשמור על העולם מפני הרוע שמייצגת מפלצת העשן, היא האיש בשחור. ג'ק לבסוף מביס את האיש בשחור, ובסופו של דבר מקריב את חייו שלו. קייט, סויר וקלייר מצליחים לעזוב את האי עם פרנק, מיילס וריצ'רד. הארלי מתמנה למחליפו של ג'ייקוב ונשאר על האי בעוד שבן מתמנה למחליפו של ריצ'רד בן האלמוות, "סגנו" של הארלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *